“Të brendshme s*ksi apo sportive?”/ Moderatori shqiptar vë në siklet deputeten e njohur

208

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, është një prej emrave më të komentuar në showbiz-in shqiptar. Shkak është bërë veshja e saj në parlament, ku ekspozon format trupore mjaft sek si.

 

Së fundmi, Balje ka qenë e ftuar në emisionin “Robi plaket kur don”, ku gjatë intervistës i janë bërë edhe pyetje që e kanë vënë atë në siklet.

 

Moderatori i programit, Robert Berisha, e pyet në një moment deputeten se çfarë të brendshmesh preferon të mbajë veshur, “se ksi apo sportive”.

 

“Ditë sportive dhe natës…”, tha Duda, ku Roberti menjëherë shton: “Natës hiç tek e fundit”.

Lexo edhe:   Besi kritikon publikisht Xhensilën (FOTO)