“E kam silíkon, vëlla!”, vajza e Për’puthen ndez temperaturat në studio (VIDEO)

105

Pas debatit që pati Ada me Edin për shkak të oper acioneve plastike, Mikela ka zgjedhur ta provokojë duke i bërë pyetjen nëse do të donte të dilte me të.

Pasi Edi pranoi, Mikela reagoi duke i thënë se ka bërë gjoksin si likon. Pas kësaj, ai zgjodhi të justifikonte faktin se kërkon femra origjinale dhe faktin që pranoi takimin me Mikelën duke thënë se ka femra që i shkojnë ndërhyrjet.

Mikela: Edi, do dilje me mua në takim? Edi: Nëse do ma jepje mundësinë, po.

Mikela: E kam gjoksin si likon vlla. Edi: Disave i ka hije.

Mikela: Je shumë gabim. A doje femra origjinale?

Edi: Janë disa vajza që bëjnë diçka dhe është punë e shijes siç më pëlqen mua.

Po marr shembull që bëhet nga fillimi në fund, kur shihet një njeri i bërë, mua nuk më pëlqen.

Nëse ka vetëm diçka që nuk duket, është diçka tjetër.

Lexo edhe:   E dashura e djalit të Jozefina Topallit lidh kontratën e fuqishme me Serinë A dhe zbulon sekretin