Ajo tani është zonja më e famshme në vend, por shiheni pak si dukej nuse Eni Çobani

390

Ajo është një nga gratë më të njohura në vend, falë rubrikës së “Shihemi në gjyq”, tek “E diela shqiptare”.

E kemi fjalën për Eni Çobanin, e cila së fundmi na ka surprizuar duke ndarë një moment nga rinia e saj, pikërisht nga dita më e shënuar e jetës, dita e martesës.

Eni duket krejt ndryshe në foton e postuar, ndërsa ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë për look-un dhe fustanin.

Në një prej komenteve ajo i përgjigjet Lili Ismailit, duke i thënë “Më ke qarë”, duke treguar kështu se ka qenë pikërisht “make-up” artisja e njohur që është kudjesur për të në ditën e shënuar./revistawho.com

Lexo edhe:   Elton Ilirjani habit të gjithë/ Djemtë e "Përputhen" s'më pëlqejnë vetëm pjeshkërojnë aty..