Po pret binjakë, zbulohen detajet nga shtatzënia e Genta Ismajlit (FOTO LAJM)

Ditët e fundit është përfolur se Genta Ismajli është shtatzënë dhe lajmet nisën nga një video në TikTok, në të cilën dallohej qartë barku i rrumbullakosur i këngëtares.

 

Së fundmi, burime për “Prive” kanë zbuluar se këngëtarja është disa muajshe shtatzënë dhe po pret binjakë, gjinia e të cilëve nuk dihet ende.

 

Sipas këtyre burimeve, Genta do të organizojë një baby shower pas disa ditësh, duke thyer heshtjen e pritjes së ëmbël.

 

 

TE TJERA