“Më raftë pika sa i voçkël je, pi pak qumësht! S’më njeh kur rrin pas fustanit të Gridës”, Kokalari tallet keq me Salianjin

201

Replikat mes dy demokratëve duket se nuk do të ndalen. Pas ironizimit të deputetit Ervin Salianji duke thënë se nuk e njihte aktivisten e Partisë Demokratike Evi Kokalarin, ka reaguar dhe kjo e fundit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kokalari nuk e ka kursyer Salianjin, teksa i ka thënë se nëse do rrinte me burra si Berisha dhe jo me Grida Dumën, do kishte arritur ta njihte.

“O Salianj, më raftë pika sa i voçkël je. Po të kishe ndenjtur me burrat si Sali Berisha dhe jo mbas fustanit të Gridës, do e kishe mësuar kush është Evi Kokalari.

Pi pak qumësht tashti”, shkruan ajo, duke talluar keq Ervin Salianjin.

“Lufta” në PD, Evi Kokalari-Salianjit: Më raftë pika sa i voçkël je, mos qendro mbas fustanit të Gridës, por me burra si Berisha.

Lexo edhe:   Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në...