Antonela bën sherr papritur me Mevlanin…? “Është askushi për mua”

102

Pasi mbaroi Për’puthen, Mevlani dhe Antonela rregulluan marrëdhënien mes tyre. Dy ish-konkurrentët kanë treguar nëpër intervista të ndryshme si dhe me daljet e tyre të herë pas hershme se kanë një raport të mirë shoqëror. Mirëpo, së fundmi duket se diçka nuk ka shkuar sërish mirë.

 

Antonela nuk e ndjek më Mevlanin në Instagram dhe kur u pyet për këtë në koment, ajo dha një përgjigje që nuk pritej. “Se është askushi për mua”, – ju përgjigj Antonela ndjekësit. Mevlani nga ana tjetër nuk ka reaguar fare, por e hoqi edhe ai nga personat që ndiqte, orë më vonë.

 

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur midis dyshes, e cila gjithmonë janë shfaqur para publikut si miq dhe asgjë më shumë. Të jetë një lëvizje pët vëmendje?

 

Lexo edhe:   Marina Vjollca “dridh” rrjetin, me tanga në prehrin e Getoarit