Skandaloze/ Këshilltarja i hipën mbi shpinë kryetarit të Bashkisë: Çfarë kali je (Video)

92

Së fundmi, një video ku shihet këshilltarja e kryetarit të bashkisë në Banja Luka në Bosnje e Hercegovinë po bën xhiron e rrjetit pasi ndodhet mbi shpinën e kryetarit.

 

“Çfarë kali je …”, thotë ajo dhe të dy nisin e qeshin.

 

Në pamjet e publikuara vajza shihet e ulur në anën e pasme të kryetarit të bashkisë së Banja Lukës, Drasko Stanivukoviç, teksa ai i mëson asaj si të ngasë një kalë.

 

Mediat vendase shkruajnë se bëhet fjalë për Olga Babiç, një punonjëse e Administratës së Qytetit, e cila është krahu i djathtë i tij.

 

“Ti e drejton shpinën dhe më merr jakën, sikur frenat të ishin nga një kalë …”, thotë Stanivukoviç, ndërsa vajza e ulur në kurriz bërtet “ojha”.

 

Ai pastaj i jep vajzës udhëzime se si të drejtojë kalin, cilën këmbë, ku dhe si të godasë, duke simuluar hipur. Pas kësaj, vajza rrotullohet dhe bie në krahët e kryebashkiakut.

 

Lexo edhe:   Këto vende ofrojnë punë, para e shtëpi – mjafton të shkoni atje!