Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike: Do doja pafund

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut.

Bëhet fjalë për Hygerta Sakon, Viola Spiron,Cindy Marinën, Kadrie Canollin. Ato kanë folur për karrierën e tyre në fushën e modelimit të sportit dhe shprehen se janë shumë të lumtura për këtë profesion.

Në fund të emisionit është zhvilluar një lojë me pyetje, ku secila nga vajzat kanë zgjedhur dy gongal që përmbanin nga dy pyetje të cilat duhet t’i përgjigjeshin.

Një nga pyetjet që i ra Viola Spiros ka qenë se me cilin nga futbollistët do preferonte që të kalonte një natë romantike. Moderatorja nuk ka ngurruar të përgjigjej duke dhënë emrin e Cristiano Ronaldos dhe shprehet se do dëshironte shumë.

Viola Spiro: Me cilin futbollist do të pranoje të dilje në një darkë romantike, ose e ke pranuar? Cristiano Ronaldon do e pranoja, do doja pafund. /tvklan.al

TE TJERA