Berisha harron Bashën dhe i kthehet Ramës: Është kryeministri më tradhtar që ka njohur historia e Shqipërisë

191

Ish-kry eministri Sali Berisha, në “Foltoren” e tij gjatë tubimit me demokratët në Fier, deklaroi se Rama është kryeministri më tra dhtar në hi storinë e Shqipërisë.

- PUBLICITET -

Berisha thekson se çmimi i naftës në vend është ndër më të shtr enjtët në botë, duke sht uar se shqiptarët kanë marrë rrugët e Europës.

“Nafta në Shqipëri ka çmimin e dytë më të lartë në vend. Vendi ynë ka rrogat më të ulëta në Europë. Neobllokmenët pla çkitën vendin. Rama do të na çojë neve andej nga e çon paraja dhe bankonotët e tij.

Lexo edhe:   Kryedemokrati Basha bën lëvizjen e papritur, çfarë lajmëroi