Qyetetari i bën pyetjen 1 milion dollarëshe, Sali Berisha nuk e mban dot të qeshurën (video)

426

Një demokrat është tallur ditën e sotme me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë takimit me ish-Kryeministrin Sali Berisha.

 

Teksa mori fjalën për të bërë pyetje, demokrati i tha Berishës nëse e dinte që Lulzim basha nuk di tabelën e shumëzimit.

 

Pjesë nga biseda

 

Demokrati: A dinit që Basha nuk e dinte tabelën e shumëzimit?

 

Sali Berisha: Jo, ishte lapsus, ishte lapsus ai në Kuvend (qesh)

 

Demokrati: Lapsus, por kur mblidhte statistikat, na thoshte jemi të parët, siç duket nuk dolëm ashtu.

 

Lexo edhe:   NJË URIM NDRYSHE, BASHA SHFAQET ME TË BIJËN VIKTORIA DHE I URON 7 MARSIN TË GJITHË MËSUESVE