(video) “Gruaja jote është kur*ë”, kryeministri kanadez i kthen përgjigjen epike protestuesit

168

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau ditën e djeshme po jepte një intervistë në “British Columbia”, ku u përplas me një qytetar.

- PUBLICITET -

Momentin që kryemistri po jepte intervistë një protestues u dëgjua teksa bërtiste dhe ofendonte kryeministrin duke arritur edhe kulmin duke i thënë Trudeau “gruaja jotë eshtë një kur*ë”.

Pas kësaj fjale kryeministri humbi kontrollin dhe hoqi maskën dhe duke bërtitur me irioni “a ka spital që mund të qetësoj ty?”.

Lexo edhe:   Mrekulli: 6-vjeçari fiton luftën me leukeminë, ja si e presin në shkollë