Momente që ‘të ndalin zemrën’/ Karroca merr rrugën me foshnjen brenda, ja çfarë ndodh më pas (VIDEO)

114

TURQI – Një foshnje 10 muajshe ka pasur një arr atisje me fat pasi karroca e tij e pambikëqyrur mori rrugën nga një kodër të pjerrët në Turqi.

Karroca përfundoi në një kopsht, por foshnja nuk u lë ndua sepse ishte e lidhur.

Lexo edhe:   E çmendur pas celularit, babai i plotëson dëshirën dhe i bën një iPhone 25-vjeçares (Foto)