“Do të presë kokën e Berishës me thikë”/ Jul Deda ‘thumbon’ keq Bashën: Lider lind nuk bëhesh rrugës

Jul Deda feston ditëlindjen nën shoqërinë e Turjan Hysës dhe të të tjerëve.

Në tortën që i kanë bërë surprizë për ditëlindje, është vizatuar koka e Sali Berishës.

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacm ojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë.

TE TJERA