“Do të presë kokën e Berishës me thikë”/ Jul Deda ‘thumbon’ keq Bashën: Lider lind nuk bëhesh rrugës

Jul Deda feston ditëlindjen nën shoqërinë e Turjan Hysës dhe të të tjerëve.

Në tortën që i kanë bërë surprizë për ditëlindje, është vizatuar koka e Sali Berishës.

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacm ojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...