Berisha i tregon ‘kthetrat’ publikisht Ramës dhe Bashës: Jeni të pa shpresë, PD-në…

178

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një video nga deklarata e një dite më para para Kuvendit, ku i drejtohet me një mesazh kryeministrit Edi Rama.

 

“Mund të blesh dhe të shesësh, Edi Rama, Lulzim Bashën, por kurrë Partinë Demokratike dhe demokratët shqiptar. Kjo është përfunimtare. Je i pashpresë!”.

 

Më pas videoja vijon me fushatën elektorale të Berishës, në kohën kur ai kandidonte për kryeministër, në zgjedhjet e vitit 2009.