E bëri rrugë mesa duket… Këngëtarja shqiptare del nga burgu? Komenti i bashkëshortit të saj shton dyshimet

184

Fjolla Morina është kapur muaj më parë në pikën kufitare të Morinës me armë pa leje në makinën e saj.

Ajo u mbajt nën arrest shtëpie në Kukës deri në pritjen e një gjykimi përfundimtar por arriti të arratisej e më pas të shpallej në kërkim.

Gjatë kohës që ishte në arrati, Fjolla ka bërë një jetë luksoze duke shkuar në pushime të shumta me partnerin e saj Fisnik Syla. Dyshja gjithashtu janë martuar në një ceremoni private në ishujt Maldive.

Autoritetet pëkatëse arritën ta arrestonin këngëtaren shqiptare dhe duket se ditët e saj të bukura përfunduan. Ose të paktën kështu menduam pas arrestimit të saj.

Prej disa javësh, Fjolla Morina po mbahej në paraburgim por bashkëshorti i saj ka hedhur disa aludime se ajo mund të jetë liruar. Në instagram Besniku shkruan:

“Zoti është i madh gjithçka po bëhet mirë, Zoti e do njeriun e drejtë”.

Po ju si mendoni a është liruar vërtet Fjolla apo jo?!