I preferuari i qeverise Rama, Arber Hajdari thyen rregullat Anti Covid

141

Mbremjen e djeshme bamiresi Arber Hajdari ka organizuar fejesen luksoze ne Pallatin e Brigadave.

Ai ka patur te ftuar emra te njohur te Qeverise dhe jo vetem, madje ka ftuar kengetare e violiniste si Anxhela Peristeri, Gena dhe Albanen me Inesin.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se bamiresi ka thyer bindshem rregullat e vendosura prej Covid, duke festuar deri ne oret e para te mengjesit.

Ndonse muzika duhet te mbyllet ne oren 22:00 dhe njerezit nuk duhet te levizin pas ores 23:00 Arbri nuk e ka respektuar aspak por ka festuar deri ne te gedhire.

Ca te nenes, ca te njerkes edhe kjo pune keshtu e ka, e mesa duket Arbri eshte biri i nenes Qeveri.