Sonila Meço u largua nga ‘RTV Ora’, ja kush do ta zëvendësojë

118

Në muajin Gusht, Sonila Meço konfirmoi largimin nga televizioni “Ora News”, ku drejtonte emisionin “Tempora”. Ajo e bëri të ditur lajmin me anë të një postimi në rrjete sociale.

 

Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë mësuar se koha televizive e Sonilës në “Ora News”, do të zëvendësohet nga moderatorja e njohur, Beti Njuma.

 

Emisioni që ajo do të drejtojë quhet “Ora e Betit” dhe do të transmetohet çdo të martë.