E mbani mend Big Mamën? Këngëtarja ndan me fansat lajmin e …

127

Familja e Big Mamës ka një arsye për të festuar.

Artisja ka zbuluar përmes një postimi në Instastory se ka ardhur në jetë mbesa e saj. “Takimi i parë me hallën. Mirë se na erdhe Doa. Paç jetë të gjatë dhe të lumtur”, ka shkruar këngëtarja krahas imazhit të vogëlushes.

Kujtojmë që Big Mama solli pak muaj më parë projektin e saj më të fundit që mban titullin “Kanagjegji”. Këngëtarja ka paralajmëruar dhe një këngë me Sabri Fejzullahun, e cila do t’i dedikohet babait të saj të ndjerë.