Pak para rikthimit në ekran, Rudina Magjistari ndryshon pamjen dhe ja si duket tani(Foto)

148

Ju ka munguar Rudina në ekran? Moderatorja do të rikthehet në 6 shtator me sezonin e ri të emisionit “Rudina” në TV Klan, që si gjithmonë do të vijë me risi e të ftuar të rinj.

Por Rudina ka menduar që para rikthimit në ekran të bëjë një ndryshim. Fillimisht moderatorja ka postuar një foto nga parukeria me flokët bjonde, në ngjyrën që i ka mbajtur kaq kohë.

E më pas postoi një foto ku tregoi ndryshimin dhe lyerjen e re platin.