Do të jenë në “Big Brother Vip” bashkë me Shqipen? Ana 1 plas “bombën”

174

Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj pa dyshim që ishin dy prej konkurrenteve të cilat rrëmbyen maksimumin e vëmendjen në “Përputhen”, gjatë sezonit të dytë të tij.

 

Edhe pas përfundimit të këtij spektakli, vajzat kanë qënë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto e video të shumta. Ato nuk janë larguar për asnjë moment nga fansat e tyre.

 

Së fundmi një ndjekës në Instagram e ka pyetur Anën nëse ajo dhe Shqipja do të jenë pjesë e “Big Brother Vip” sepse ato janë “bomba” dhe përgjigja e Anës po ngre shumë dyshime.

 

“Bomba jemi, por e dimë ne ku e plasim bombën.” -tha ajo në një postim në Insta Story.