“Po i shtrin tentakulat gjithandej”, Lala ngre alarmin për atë që po ndodh në vendin tonë dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm

Gazetarja Klodiana Lala ka dalë me një paralajmërim të fortë nisur nga situata në të cilën ndodhet vendi ynë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Lala shkruan se mfia e plehrave po forcohet në vendin tonë dhe paralajmëron se nëse nuk e ngremë zërin sot, pasojat do t’i vuajmë nesër.

“Mfia e plehrave po forcohet, po shtrin tentakulat gjithandej. Nese ne nuk rebelohemi sot, do te vuajme pasoja te renda neser.”-shkruan Klodiana Lala.

Në lidhje me incenerartorët në Shqipëri ka pasur denoncime dhe akuza të forta, madje edhe në SPAK.

TE TJERA

spot_img