“S’di si jetohet pa të” Moderatorja shqiptare në zi, mes dhimbjes së madhe njofton humbjen e njeriut të shtrenjtë

303

Për moderatoren Jonida Shehu sot është një ditë e trishtë.

Mes dhimbjes së madhe, ajo njofton se ka humbur të ëmën.

Teksa ka publikuar një foto ku shfaqen të dyja duke kërcyer, Jonida e shpreh dhimbjen përmes një fjalie ku thotë se nuk di si do ta vazhdojë jetën pa shpirtin e saj.

“Mama iku dhe s’di më si jetohet pa të. Shpirti im”-shkruan moderatorja.