“Na ore, ça i bën çupës”, Rezarta Shkuta ndan foton e nxehtë me të shoqin

155

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë.

Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë më parë, ndërsa pamjet nga ceremonia përrallore morën vëmendjen mediatike.

Duket se çifti ka vendosur që pas dasmët të shijojnë muajin e mjaltit. Ata ndodhen në Kretë të Greqi, ku po shijojnë edhe pushimet.

Së fundmi Rezarta ka publikuar një foto ku shihet në momente intime me bashkëshortin. Ata shihen të shtrirë në shezlong, ndërsa Ermali i ka vënë dorën të pasme.

“Na ore ee. Ça i bën çupës” shkruan ajo krahas postimit.