Së shpejti baba/ Reagon për herë të parë Getoari, ja çfarë shkuan reperi i njohur

Reperi i njohur Ghetto Geasy dhe moderatorja Marina Vjollca do të bëhen prindër së shpejti.

 

Ata kanë publikuar dhe foto në rrjete sociale dhe nuk kanë munguar urimet, të cilëve iu është përgjigjur Geti për herë të parë.

 

“Në pamundësi që të ju a kthejë të gjithëve. Faleminderit nga zemra për urimet”, ka shkruar reperi në fotografinë e shpërndare në Instastory.

 

Të dy po shijojnë pushimet në Dubai, ndërsa Marina Vjollca nuk ka hezituar të publikojë fotografi të tjera me barkun e rrumbullakosur. Ndërkohë nuk është mësuar ende gjinia e foshnjes.

 

TE TJERA