Marina Vjollca konfirmon shtatzaninë, pozon me barkun e rrumbullakosur

135

Marina Vjollca ka konfirmuar zërat që kanë qarkulluar kohët e fundit se është shtatzënë,

me disa foto të ëmbla që ka ndarë në rrjete sociale. Bukuroshja e ekranit dhe Getoar Selimi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Moderatorja e njohur ka pozuar me barkun e rrumbullakosur ndërsa ka shkruar: “Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”.

Ndërkohë, ajo nuk ka dhënë asnjë detaj për gjininë apo në cilin muaj të pritjes së ëmbël është. Urimet nga miqtë dhe fansat kanë qenë të shumta.