Shtatzënë për herë të dytë? Rudina Magjistari zbulon të vërtetën

264

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari i kanë bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

 

Gjatë pushimeve, ajo ka postuar disa foto dhe ka shkruar: “Selfies. Kur te pelqejne te gjitha. “Ata ishin 4”. Nese kjo fjali ju thote diçka, atehere jeni ne profilin e duhur”.

 

“Ata ishin katër”, i cili është një film shqiptar, është nënkuptuar si një mënyrë e moderatores për të dhënë lajmin e ëmbël, por që Rudina e ka përgenjështruar.