Nuk shfaqen bashkë shpesh, këngëtarja e njohur shqiptare shijon pushimet luksoze me bashkëshortin

221

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin.

 

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe, ku shihet duke kaluar çaste relaksi nën krahët e Albertit.

 

Në disa fotografi të publikuara në InsatStory, Shkurta shfaqet në pishinë, në një ambient mjaft luksoz në Ulqin.

 

Shkurta dhe Alberti i kanë pasur të pakta paraqitjet e përbashkëta në rrjetet sociale, kjo pasi secili prej tyre kanë shprehur dëshirën për ruajtjen e privatësisë.

 

Megjithatë së fundmi, ata janë treguar më të hapur me fansat e këngëtares, duke publikuar herë pas here fotografi në shoqëri të njëri-tjetrit në Instagram.