Rama e nis ditën me video nga plazhi, qindra pushues …

118

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga bregdeti i Shëngjinit.

 

Në videon e publikuar nga kryeministri jepen pamje nga bukuritë e Shëngjinit dhe nga qytetarët që kanë zgjedhur që pushimet e verës t’i kalojnë pikërisht në Shëngjin.

 

“MIRËMËNGJES ? dhe me këtë panoramë nga plazhet e Shëngjinit, ju uroj një ditë të mbarë?” shkruan Rama në postimin e tij.