Adrola Dushi tregon se kush është “Kapo” i vetëm në jetën e saj

Prej disa kohësh, modelja Adrola Dushi po përfilitet se është në një lidhje me reperin e njohur Capital T.

 

Megjithëse, dyshja ende nuk e kanë pranuar publikisht, faktet kanë treguar të kundërtën.

 

Së fundmi në një intervistë për Revistën Class, Adrola ka treguar se në jetën e saj ka vetëm një “Kapo” dhe ai është Troi, djali i modeles.

 

“Troi është ‘Kapo’ i vetëm i jetës sime, pasi është i vetmi njeri që më çon në qiell dhe më zbret në tokë brenda një sekonde. Ai është i vetmi që i komandon dhe i prish planet e mia. E kam thënë edhe herë të tjera që pa të, jeta ime nuk do kishte kuptim. Është “problemi” më i bukur i jetës sime, por me asgjë tjetër në botë nuk do ta ndryshoja.

 

i them shpesh: “Po të mos ishe ti, nuk do isha as unë” dhe ai më përgjigjet: “E di, o maa”. Unë e di që ai nuk e kupton dot çfarë do të thotë kjo tani, por duke e dëgjuar shpesh, do ta mbajë mend dhe, me siguri, do ta vlerësojë kur të jetë më i rritur”,është shprehur ajo duke konfuzuar që të gjithë fansat.

 

“Ma ke ngul thikën, tani po e rrotullon”/ Olta merr goditjen nga Luizi, ai i tregon bashkëpunëtorët: Njëri është i fshehtë, por…

Situata brenda shtëpisë së Big Brother VIP është aq e tensionuar saqë banorët nuk kanë më besim tek asnjë prej tyre.   Mbrëmjen e djeshme pas...

‘Nuk qeshet kur tjetri vuan’, motra e Olta Gixharit reagon ashpër ndaj Arbrit dhe Zhaklinës

Largimi i Amosit mbrëmjen e djeshme e mërziti goxha Oltën, e cila nisi të qante me dënesë. Në këto momente kamera fokusoi dhe opinionistët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME