Ja çfarë i bëri policia vëllezërve korçarë, ata s’kanë çfarë bëjnë dhe ngrenë duart lart…

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti janë përballuar me një situatë të “sikletshme” mbrëmjen e djeshme.

Ata ishin duke zhvilluar një koncert, por teksa po këndonin këngën popullore “Barbabro vasiliko”, në një lokal, akrepat e orës shënuan 11:01, pra kishte vetëm 1 minutë nga ora policore.

Në videon e publikuar nga Stefi, dëgjohet vëllai i tij, Endri i cili thotë: “O shefi vetëm një minutë”.

TE TJERA

spot_img