Roza Lati zbulon se ku do ta shohim në shtator, në dy televizione njëkohësisht

109

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Roza Lati, njëkohësisht moderatore e emisionit “ëhy Not” në RTV Ora ka ndarë me ndjekësit planet e saj.

E pyetur se “çfarë të rejash do të ketë sezoni i 5-stë i ëhy Not”, moderatorja është shprehur: “Do jemi më egër akoma.”

Ndërsa e pyetur se kur do ta shohin fansat në televizion moderatorja shprehet se do të jetë gjithmonë pjesë e RTV Ora me emisionin shumë të dashur për publikun, ëhy Not.

“Gjithmonë në RTV Ora me “Why Not”, shkruan Roza në Instastory.

Na mbetet veçse të presim për të rejat dhe surprizat që moderatorja ka përgatitur për të gjithë.