Ndodhi dhe kjo. Restoranti shkruan lajmërim para derës: Ofrojmë gra falas

Një menu e një restoranti është bërë virale për shkak të një gabimi drejtshkrimor. Në tabelën që qëndron përpara restorantit shihen të shkruara ofertat e ditës.

Ajo që bie në sy është se personi që e ka shkruar atë, pa dashje, ka ofruar edhe grua falas.

Kjo pasi fjaën “WIFI” (Wireles) e ka shkruar “WIFE”, që në shqip do të thotë grua. Fotoja ka logon NewsbombQyprus, qw nënkupton se mund të bëhet fjalë për ndonjë restorant në Qipro.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...