HYRJELAJMEBOTAIncidenti i pazakontë ‘live’ në emision, vajza ngrihet, shan dhe i derdh...

Incidenti i pazakontë ‘live’ në emision, vajza ngrihet, shan dhe i derdh gotën me ujë të ftuarit

Një incident që ka bërë xhiron e rrjetit ka ndodhur në një emision në Bosnje Hersegovinë.

Mes tre të ftuarve është krijuar një debat shumë i nxehtë, ku vajza bukuroshe Sanja filloi të fyente, të bërtiste, të shante dhe më në fund mori një gotë me ujë dhe e derdhi mbi njërin nga djemtë, Filipin.

Karić javno čestitao Šijanu rođenje sina i demantovao da su u svađi!

Pasi e lagu, ajo e shtyu atë nga karrigia, e goditi dhe ai u largua nga studio. Ndërkohë filloi t’i fliste nga larg.

Ky moment është bërë shumë viral në rrjet dhe sigurisht nuk ka kaluar pa komente të shumta.

TE TJERA

spot_img