Njoftoi konferencë të papritur në orën 12:00, befasohet Artan Hoxha, nxjerr foton dhe bën komentin epik: Ja çfarë prisja nga Sali Berisha

340

Lajmi se ish-kryeministri Sali Berisha, njoftoi para disa ditësh një konferencë të papritur në orën 12:00 ka ndezur rrjetin.

Gazetari investigativ Artan Hoxha ironizon Berishën dhe shprehet se qytetarët presin rekorde nga deti nga Berisha e jo konferenca shtypi në mes të gushtit.

“Në presim Balozin të thyeje ndonje rekord nga deti, ai lajmeron konference shtypi në mes te gushtit, në pisk te vapes, ora 12:00 në dreke.

Për hajer inshallah…..”, – shkruan Artan Hoxha.

Kujtojmë se kohët e fundit, Berisha pati një replikë me ambasadoren amerikane, Yuri Kim, e cila në një farë mënyre kërkoi që ish-kryeministri të linte mandatin e deputietit.