Kjo e ka dhe burrin xheloz/ Xhensila Myrtezaj nuk pyet fare, i nxjerr sheshit të gjitha

393

Si gjithnjë dhe këtë herë, Xhensila Myrtezaj erdhi me një paraqitje mjaft joshëse.

Së fundi, artistja ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku tërheqi vëmendjen e fansave si dhe mediave.