Pasi u ndanë tashmë Nora dhe Roberti rikthehen serish bashke?

177

Ata kane treguar se ruajne nje raport te mire se bashku dhe shpeshhere takohen prej vajzes. Por mesa duket tani kane filluar edhe koncertet serish se bashku.

Ne rrjet qarkullon nje poster ku Nora dhe Roberti jane te ftuar se bashku ne nje club nate.

Sapo na bene te dyshojme se mund te jene edhe ata duke luajtur ndonje loje si Mozzik dhe Loredana, gjithesesi mbetet per tu pare…