E bujshme! Leo Mesi largohet zyrtarisht nga Barcelona

148

Është një lajm i pabesueshëm. Lionel Messin nuk ta shikojmë më me fanellën e Barcelonës dhe kjo është zyrtare.

Klubi katalanas ka shpërndarë një deklaratë ku bën të ditur se palët u përpoqën të arrinin një akord

por ishte e pamundur për shkak të problemeve ekonomike dhe pengesave nga Liga Spanjolle e Futbollit.