U prangos në mes të qytetit, zbulohet arsyeja e arrestimit të Atdheut!

348

Pamjet e të ish-konkurrentit të Përputhen, Athdhe Xharavina bënë namin në rrjete sociale. Në videon e publikuar Atdheu shihej i shtrirë në makinë me duar para, teksa policia i vendoste prangat.

 

Epo, asgjë nuk ka qenë kshu si duket pasi mbrapa gjithë kësaj skene qëndron një kamer, regjisor dhe improvizim.

 

Atdheu ka qenë në xhirimet e një emisioni i cili jepet në platforëm Youtube më titull “Në pranga”. Gjithashtu në “Instagramin” e tij ai gjatë gjithë kohës ka qenë aktiv duke publikuar story, epo një i “arrestuar” nuk ka si të publikoj ne instagram në qelinë e burgut.

 

Pra, të gjithë ju që i’u “ngriu gjaku” qetësohuni pasi Atdheu është mirë dhe nuk është arrestuar.