“Na e shpife”, plas shêrri mes Sindit dhe Sarës në rrjete sociale…

117

Sherri mes Sindit dhe Sarës duket se po vazhdon edhe pas përfundimit të “Përputhen”

E ftuar në emisionin “Në pranga”, Sindi ka folur për konkurrentët e “Për’puthen” dhe rrugëtimin e saj në emision. Në momentin që u shfaq fotografia e Sarës, Sindi nuk preferoi të fliste, duke u shprehur: “Pse na përmendi emra të tillë në këtë orë të ditës. Na e shpifët“.

Kjo deklaratë e bërë nga Sindi ka sjellë reagimin e Sarës në një “Instastory”.

“Zonjushë Sind Minioni normal që do ta shpifi Sara se mirë Atdheun ta hoqa nga harta, por edhe Gelin që mendove që kishte çerek shansi s’të lashë ta shijoje takimin deri në fund. S’ke faj edhe unë po të isha në vendin tënd do e u rreja veten time”, shkruan Sara në një postim në Instagram.