GENTIAN ZENELAJ NE THETH, U CUDIT NGA AJO CFARE PA

540

Alpet e shqiperise jane kthyer ne atraksion turistik per turistet ne mbare boten.

Vend i cili ne shumicen e rasteve eshte i tejmbushur me pushues ku gjate fundjaves eshte e pamundur te gjesh nje shtepi apo hotel te lire.

Ne nje kohe qe rruga pothuajse eshte shtruar e gjjtha me asfalt turistet nuk kursehen qe te kalojne nje dite ose me shume ne Theth.

Kete fundjave Thethin e vizitoi aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj i cili u surprizua nga ajo cfare gjeti atje.

Ne nje postim ne instagram Genti nuk kursen fjalet e mira per pronarin e Hotel Alpet i cili ne fillim i eshte dukur si kamarier duke pa qe angazhohej si punonjesit e tjere te hotelit per ti sherbyer klienteve.

Postimi i Plote i Gentit ne instagram:

・・・
Flm Fatmir ? Djali që unë mendova se ishe kamarier ..sepse punoje njësoj si kamarierët ..i veshur njësoj si ata.

Djem dhe vajza mikpritës dhe të palodhur si puna jote me bujtinat tuaja po e ktheni Thethin në top destinacionin e turizmit Shqiptar .dhe ky ishte fakt

…sepse pashë njerëz nga gjithë bota në hotelin tēnd