GENTIAN ZENELAJ NE THETH, U CUDIT NGA AJO CFARE PA

Alpet e shqiperise jane kthyer ne atraksion turistik per turistet ne mbare boten.

Vend i cili ne shumicen e rasteve eshte i tejmbushur me pushues ku gjate fundjaves eshte e pamundur te gjesh nje shtepi apo hotel te lire.

Ne nje kohe qe rruga pothuajse eshte shtruar e gjjtha me asfalt turistet nuk kursehen qe te kalojne nje dite ose me shume ne Theth.

Kete fundjave Thethin e vizitoi aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj i cili u surprizua nga ajo cfare gjeti atje.

Ne nje postim ne instagram Genti nuk kursen fjalet e mira per pronarin e Hotel Alpet i cili ne fillim i eshte dukur si kamarier duke pa qe angazhohej si punonjesit e tjere te hotelit per ti sherbyer klienteve.

Postimi i Plote i Gentit ne instagram:

・・・
Flm Fatmir ? Djali që unë mendova se ishe kamarier ..sepse punoje njësoj si kamarierët ..i veshur njësoj si ata.

Djem dhe vajza mikpritës dhe të palodhur si puna jote me bujtinat tuaja po e ktheni Thethin në top destinacionin e turizmit Shqiptar .dhe ky ishte fakt

…sepse pashë njerëz nga gjithë bota në hotelin tēnd

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...