Super vilë 730 mijë euro, 6 dhoma gjumi dhe 7 tualete/ Bledi Mane denoncon ish-gruan e gazetarit opozitar

417

Gazetari Bledi Mane ka shenjëstruar Avokaten e Popullit, Erinda Ballanca.

Duke hequr paralele mes qytetarëve të thjeshtë dhe avojates Ballanca, gazetari është ndalur tek pasuria e marramendëse e saj.

Ja çfarë shkruan Mane ne postimin e tij: