“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me deklaratën ‘bombë’ për Sali Berishën (VIDEO)

267

Juristi Romeo Kara bën të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale se e ka kallëzuar dy herë penalisht Sali Berishën dhe ish-kryeministri asnjë herë nuk ka folur në publik për akuzat që janë ngritur ndaj tij.

Romeo Kara e quan Berishën të pashpirt, që iu ka vjedhur ëndrrat shqiptarëve dhe paralajmëron se siç e ka lypur ashtu do ta gjejë fundin.

Video:

https://fb.watch/75kQdu7cZB/