HYRJELAJMEAKTUALITETE pazakontë ajo çfarë ka ndodhur në plazhin shqiptar, pushuesit vrapojnë me...

E pazakontë ajo çfarë ka ndodhur në plazhin shqiptar, pushuesit vrapojnë me urgjencë në det

Një parashutist ka rënë nga lartësia teksa ishte duke fluturuar me një parashutë e cila duket se nuk funksionoi duke i rrezikuar seriozisht jetën.

Ngjarja ndodhi pasditen e se shtunes vonë në zonën e plazhit të Qerretit.

I riu ishte hedhur me një parashutë dhe po fluturonte me pritshmërinë që pas disa minutash të ulej aty ku ishte planifikuar, por parashuta befas pësoi rënie të menjëhershme dhe personi në të ra duke u zhytur në det.

Teksa panë të riun që u rrëzua me parashutë, disa pushues vrapuan që ta shpëtojnë dhe arritën ta bëjnë këtë.

TE TJERA

spot_img