Bora Zemani tha gjithë të zezat për të/ Ish i dashuri e tall hapur: Kërkohet një që të më… më shkruani mesazhe

272

Bora Zemani ka publikuar një foto para pak ditësh, ndërsa shkruan shprehjen që në një mënyrë apo tjetrën, prek ish- të dashurin e saj, Donald Veshaj.

 

“Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një sh patë”, shkroi ajo në gjuhën angelze. Ndërkohë, dje, Donald Veshaj ka postuar një foto dhe ka përdorur shkrimin që s ulmon drejt moderatoren Bora Zemani.

 

“Kerkohet nje vend pune per nje person qe gjen quotesa anglisht. Te interesuarit ne dm osee ëp ????”, shkruan ai. Çifti prej disa muajsh janë ndarë.