Gazetarja mallkon keq Erjon Veliajn: “Meriton çdo natë një …”

222

Nuk janë të pakta rastet kur mes zonave të banuara eskavatorët punojnë ditë natë për të ndërtuar pallatet shumëkatëshe, duke prishur qetësinë e qytetarëve.

Një prej tyre është dhe gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha.

Ajo i është drejtuar me anë të një reagimi dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

REAGIMI I PLOTE:

Kishin mbetur dhe tre pemë. E sollën në mesnatë eskavatorin. Nesër nisin sic dinë vetëm ata. Germo e mbill beton…. !

Erjon Veliaj , ti i pari .. ! Meriton cdo natë te jetës tende nje eskavator që germon e zhurmon pafundësisht në dritaren e shtëpisë !