Thumbon gazetarja e Top Channel, ja çfarë thotë për ministren e Ramës

164

Gazetarja e mirënjohur Anila Hoxha ka bërë disa komente në rrjetet sociale lidhur Ministren e Drejtësisë, Etila Hoxha.

Sipas Anilës, ministrja është “torturuar” në krye të qeverisë dhe do të vazhdojë të jetë pjesë e qeverisë Rama 3 edhe në shtator.

“U torturua ministrja e drejtësisë Etilda Gjobaj. Katër herë ka organizuar cermoninë për reformën ne drejtesi. Vu marrëveshjet për burgjet, më fantastiku premtimi për një burg të ri.

Aman do ja thotë ndonjë që do jete ministre dhe tek Rama 3, që të fleme rehat dhe ne të tjerët”, shkruan gazetarja.