Plot para 21 vitesh: Ka qene dhe do te mbetet 1 nga gazetaret me te njohur ne vend, e gjeni dot se per…

362

Moderatori Adi Krasta e ka nisur herët karrierën e tij televizive. Programi “12 ne Hollivud” me regjisore Vera Grabockën kishte si prezantues të mirënjohurin, Adi Krasta .

 

Programi ku konkurronin këngëtarë të këngës popullore, është realizuar në vitin 1995 dhe fituese është shpallur këngëtarja, Merita Halilii.

 

Por shikoni sa i ri ka qenë Krasta para 21 vitesh, ndërkohë që humori dhe batutat e tij nuk mungonin dhe janë pëlqyer gjithnjë nga publiku pasi ka vite qe Krasta eshte pjese e ekranit Shqiptar.