4-vjetori i martesës i gjeti prindër për herë të parë, Turi i bën dedikimin e veçantë Orindës. Do shkriheni së qeshuri kur ta shihni

205

Ditën e sotme, Orinda Huta dhe Turjan Hysko feston 4 vjetorin e martesës së tyre.

Dyshja e famshme ndihen më të plotësuar se kurrë pasi ky përvjetor i ka gjetur si prindër. Ata mirëpritën vogëlushen, Atara pak ditë më parë dhe ndihen më të lumtur se kurrë.

Kjo ditë e veçantë nuk kishte si të kalonte pa u kujtuar nga vetë Turi. Ai publikoi një foto me vogëlushen pranë Atarës,

ku kishte vizatuar dhe Orindën, ku shkroi: “Gezuar pervjetorin e katert te marteses @orindahuta! Cdo dite zbukurohesh! 27/07/2017”.