Priten goditje të bujshme! Analisti i njohur paralajmëron ndryshimin e madh: Ju tregoj se çfarë fshihet pas shpalljes ‘non grata’ të Berishës

Ditën e sotme, deputeti i Partisë Socialiste, Petro Koçi ishte në ambientet e SPAK për të dhënë dëshminë e tij përpara hetuesve në lidhje me disa akuza të tij se po përfiton tenderë publike në Fier.

Në dalje pas dhënies së dëshmisë në fjalë, z. Koçi dha një deklaratë të fortë kur tha se njerëz nga bota te implikuar ne ngjarje te renda kanë lidhje me LSI, madje ndikuan dhe ne zgjedhjet e fundit.

Analisti Agim Baçi ka komentuar deklaratat e deputetit socialist Petro Koçit pas daljes nga SPAK.

Ai i shikon ato si një ogur i mirë i punës së nisur nga SPAK në këtë drejtim, që ka të bëjë pikërisht me ndëshkimin e pandëshkueshmëve.

TE TJERA