Pasi po bëjnë namin me hitin “Mi Amor”, por ja çfarë i bën Noizy publikisht Dhurata Dorës

150

Noizy dhe Dhurata Dora, publikuan bashkëpunimin e tyre të parë “Mi Amor”, që rezultuoi mjaft i suksesshëm.

Kënga është pjesë e albumit të Dhuratës, e për këtë projekt Noizy ka disa fjalë ndaj këngëtares.

“Dhurata Dora faleminderit për ftesen në albumin tënd. Do ta kthej ftesen shpejt,” u shpreh artisti.